Kategorie ​U12 – 13. 9. 2020 – turnaj Praga

Náš tým věkové kategorie hráčů do 12 let se zúčastnil 2. regionálního turnaje sezóny 2020/2021. Na hráčích byla  patrná zápasová nerozehranost a bohužel i nedostatečné nasazení. Pro hráče, kteří přestoupili s nižší věkové kategorie je zatím značným problémem nutné týmové pojetí a velikost hřiště některé naše borce nepříjemně zaskočila. V turnaji náš tým dvakrát podlehl a jednou okusil sladkost vítězství. Sezóna je na začátku a jsem si jist, že pokud zapracujeme na disciplinovanosti, probudíme v sobě zdravé nadšení, začneme hrát jako tým, budou naše výkony den ode dne lepší.
Hráčům děkuji za předvedený výkon v posledním zápase turnaje a v neposlední řadě děkuji rodičům za podporu.  

 
PS: Finding good players is easy. Getting them to play as a team is another story.

Start a Conversation

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *