U16 – přes velmi dobrý první poločase, vysoká prohra v Olomouci

V druhém zápase naše kategorie U16 ve společenství BVP Academy zajížděla na půdu do Olomouce.

RC Olomouc – BVP Academy  62:17  (22:17)

Po prvním poločase, kdy jsme sice prohrávali 22:17, ale jen díky technickým chybám před soupeřovým brankovištěm, vše vypadalo na vyrovnanou partii. Velká škoda našich předhozů kdybychom jednoznačně skórovali a poločasově vedli.

Druhý poločas jsme začali velmi špatně a po hrubých chybách celého mužstva jsme inkasovali dvě pětky. Hráči následně zápas nezvládli psychicky a tým se zcela rozsypal a úřadovala bohužel už jen domácí Olomouc. Šance na položení jsme měli, ale na hráčích byla vidět velká odevzdanost a bez boje to nejde v žádném sportu, natož v ragby,

Další utkání odehrajeme v sobotu 6.4. v Ostravě na hřišti Sokol Mariánské Hory Ostrava.