Kategorie U8 – Regionální turnaj – Říčany

V sobotu jsme ve složení Táda, Víťa, Vaneska, Tobík a Evička vyrazili do Říčan na turnaj U8 – skupina C1.

Děti se moc těšily, což se projevilo i ve hře. Bojovali jsme o každý míč a nic jsme nevzdávali, i když nám rozhodčí hned v prvním zápase proti Petrovickým Mlokům odpískal pár neúmyslných předhozů a my tak přišli o cenné pětky. I přes prohru 1:6 jsme ale v dalším zápase zahráli nádherný zápas proti Říčanským Tsunami, kterým jsme to dali 7:3. Po 10-ti minutové přestávce jsme nastoupili na druhý zápas proti Mlokům. Na dětech už byla znát únava, ale díky dobrému pohybu do stran jsme soupeře nepouštěli středem hřiště. Bohužel jsme ale přestali skládat, takže nás rychlonozí Mloci obíhali podél autů a my jsme se už jen marně snažili dobíhat. Přesto jsme to uhráli na 1:5. V posledním zápase jsme si chtěli spravit chuť na Tsunami, ale vzhledem ke špatné organizaci turnaje, nám zápas po jedné minutě ukončili, neboť bylo potřeba uvolnit hřiště na zápas mužů.

Z Říčan jsme odjížděli s dobrým pocitem a svědomím, že jsme do zápasů dali všechno. Ukázali jsme si, kde máme slabá místa a na co se máme při trénincích zaměřit. Děti byly spokojené a to nás těší.