Nábor nových členů

RC Přelouč - náborový leták

 -> Máš chuť vyzkoušet si hru gentlemanů?

 -> Chceš aby se tvoje děti vyvíjely fyzicky i psychicky?

 -> Jsi muž, žena, máš malou holku nebo kluka?

 -> Jsi hubený, tlustý, rychlý, pomalý, šikovný nebo nemotorný?

Ať už jsi kdokoliv a chceš zjistit, že tě nic víc než ragby už nezajímá :-), pak stačí postupovat krok za krokem následovně:

KROK 1 – Dorazit na trénink

Ano, stav se na tréninku. Prvních 14 dní je zdarma a máš možnost zvážit, zda ti náš sport a trenéři vyhovují. Je dobré vzít si kopačky (nebo aspoň sportovní obuv), trenýrky nebo tepláky, které je možné umazat, tričko případně mikinu (bez kapuce a kovových částí) a odhodlanost se zapojit. Pro jakékoliv další informace piš na nabor@rugbyprelouc.cz, případně volej na čísla: 724 501 758, 724 862 353. 

Kdy a kam dorazit na trénink? 

V Přelouči
Místo: Ragby hřiště, Sportovní 1451, Přelouč
Mládež do 18ti let věku – každou středu a pátek od 17:00 do 18:30
Dospělí – každé úterý a čtvrtek od 18:00 do 19:30

KROK 2 – Vyplnit přihlášku do klubu

Přihláška do klubu je velmi důležitá hned na začátku, abychom měli všechny potřebné informace a kontakty, ale především člen klubu získává automaticky sportovní pojištění, které je sjednáno prostřednictvím Českého Olympijského výboru u pojišťovny VZP, a.s. s číslem pojistné smlouvy 4950050842 – viz. Stránky Českého olympijského výboru (ČOV).

Pro vyplnění přihlášky klikni sem. V případě přihlašování sourozenců je třeba vyplnit přihlášku pro každého zvlášť.

K přihlášce je také potřeba doručit potvrzení od lékaře, že hráč(ka) je způsobilý(á) ke hře ragby. Formulář stáhnete zde.

KROK 3 – Zaplatit příspěvek

Jak se říká: „Zadarmo ani kuře nehrabe“. Tak i v našem klubu je třeba zaplatit členské příspěvky. Nicméně výše příspěvků u nás je na dnešní dobu opravdu symbolická. Více informací najdete zde.

KROK 4 – Začít využívat klubový systém SPORTLYZER

Pro lepší komunikaci mezi trenéry, hráči a rodiči využíváme klubový systém SPORTLYZER. Po vyplnění registrace (KROK 2) je potřeba si do telefonu stáhnout aplikaci podle typu vašeho telefonu:

Jsem rodič Jsem hráč
Android iOS (Apple) Android iOS (Apple)

Po spuštění aplikace zadejte e-mail použitý při vyplnění registrace – hráč vyplní svůj e-mail, rodič vyplní e-mail, který byl zadaný u jednoho z kontaktů. Následně vám přijde na tento mail ověřovací zpráva – je potřeba kliknout na ověřovací odkaz v této zprávě přímo v telefonu. A to je vše přátelé…

V těchto aplikacích budete mít vždy aktuální informace o tréninku, zápase nebo jiné plánované aktivitě. Jako rodič i jako hráč můžete potvrdit účast, napsat zprávu. Trenéři zase budou potvrzovat účast hráčů na tréninku, tedy u starších dětí budete mít přehled, zda váš puberťák na trénink opravdu dorazil.