Začíná jarní sezóna mužů

Už tuto neděli 1. března se představí naši muži v I. kole ve II. lize, kdy přivítáme tým z Olomouce. Doufáme, že hřiště bude připraveno a naši Bizoni vstoupí do sézony vítězně. Přijďte podpořit náš první tým v této soutěži, výkop je stanoven na 14:00 hodinu.

Start a Conversation

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *