V širší nominaci U20 a mužů stále 5 hráčů z Přelouče

Po prvním bloku soustředění týmu mužů a týmu U20, který se uskutečnil v průběhu ledna a února, jenž vyvrcholil zápasem proti reprezentačnímu A týmu, naordinovali trenéři hráčům třítýdenní volno. Další tréninkový blok otevřelo soustředění, U20, které proběhlo o uplynulém víkendu 19. – 21. března 2021 a zúčastnili se ho naši dva odchovanci Vít Rozkošný a Štěpán Krejzl. 

Hráči absolvovali náročný program, který započal páteční tréninkovou jednotkou. Sobotní tréninky se nesly v duchu kolektivní organizace, jak obranné, tak útočné fáze, kterou hráči trénovali separátně pro roj i útok, ale i společně. Nechyběly již tradiční jednotky úpolů a dále byly zařazené cviky na rozvoj obratnosti (základní gymnastika – prostná). V neděli tým absolvoval tréninkový zápas a hráči tedy celkově absolvovali 4 tréninkové jednotky ragby a 2 tréninky kondiční přípravy.

O tomto víkendu se sejde národní tým mužů XV, kdy vzhledem k omezením se opětovně nemohou účastnit hráči ze zahraničí. Soustředění se uskuteční na umělé trávě stadionu na Markétě v Praze. Kromě tréninků čeká hráče i modelový zápas s národním týmem do 20 let v neděli dopoledne.

Na toto soustředění reprezentace byli pozváni i naši odchovanci bratři Jan a Jakub Čížkovi a Jan Kohout. V nedělním zápase s U20 budou bohužel, díky zraněním, chybět oba reprezentanti v této kategorii Vít Rozkošný i Štěpán Krejzl .

Start a Conversation

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *