Turnaj žen – Český pohár – Přelouč

V neděli 2. 10. 2022 se uskutečnil předposlední Pohárový turnaj žen a to na hřišti v Přelouči. Jelikož se mnoho žen zranilo na minulém turnaji v Olomouci, společenství Přelouč/Babice/Petrovice nastoupilo za jeden společný tým s názvem RK Petrovice v počtu 11 hráček.

První zápas proti RC Donau Wien jsme prohrály vysoko 47:5, ale zápas to nebyl vůbec špatný. Nedařilo hlavně při příjmech po výkopu a celkově balón z rukou hráček dost padal.

Ve druhém zápasu proti Brnu se nám zadařilo a vyhrály jsme 22:12.

Poslední zápas v základní skupině jsme prohrály se Severní Moravou 33:5. Po tomto utkání už byl výčet zraněných hráček veliký a do posledního zápasu o umístění proti maďarskému týmu Esztergomi Vitézek nastupovaly holky v sedmi hráčkách bez možnosti střídání.

Hráčky bojovaly jako pravé bizonky, únava a nemožnost střídání se ale nakonec projevila a bohužel jsme prohrály o dvě pětky, které se v posledních minutách zápasu soupeřkám podařilo položit.

Nyní mají ženy třítýdenní volno na zotavenou a na poslední Pohárový turnaj této sezony odjedou hrát 23. 10. 2022 do Brna.

Start a Conversation

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.