Kategorie U18 ve společenství s RC Sparta Praha zahájila sezónu

Pro letošní sezónu 2023/24 jsme měli pouze 7 hráčů a po dohodě s RC Sparta Praha jsme vytvořili společenství. Našich sedm odchovanců, jmenovitě Adam Homola, Jan Kouba, Patrik Iwaniec,  Daniel Krupka, Václav Válek, Vít Zikán a Matěj Šíf, tak budou hájit přeloučské ragby v tomto společném týmu.

V srpnu proběhlo několik společných tréninků a vrcholem bylo soustředění v Nýrsku, kde se hráči seznámili jak po sportovní stránce tak i té kamarádské.

První utkání nově složený tým odehrál v neděli 3. září na hřišti RC Sparta v rámci oslav 95 ti let založení místního klubu. K utkání z přeloučských hráčů odcestovali Adam Homola, Jan Kouba, Václav Válek, Daniel Krupka a Vít Zikán, který z důvodu zranění do utkání nezasáhl. Omluveni pro nemoc byli Patrik Iwaniec a Matěj Šíf.

V základní patnáctce nastoupil Jan Kouba na křídle, Adam Homola na zadáku, Václav Válek v II. řadě a Daniel Krupka byl připraven na střídačce, který se do hry dostal v poločase. V utkání byla vidět velká  nesehranost  na které bude tým pracovat a také na individuálním projevu. Výsledek utkání vyzněl celkem jednoznačně pro Tatru B 55:15

Start a Conversation

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *