Hostili jsme turnaj kategorie U10

Tak konečně jsme se dočkali domácího turnaje. Je to vždy skvělá možnost ukázat co jsme se naučili širšímu publiku včetně rodičů i prarodičů, sourozenců i kamarádů. Na turnaj se nám přihlásilo dohromady 21 týmů včetně 2 našich týmů – opět jsme se účastnili výkonnostní skupiny B a C. 

Skupina C

Sestava v této skupině je poměrně stabilizovaná, tentokrát byla posílena i několika nováčky, či navrátilci, co z důvodu nemoci či jiných delší dobu turnaje vynechávali. Ze hry těchto Bizonků jsem měl velkou radost, protože je stále vidět zlepšování a už zdaleka nejsme otloukánky a zápasy jsou stále více vyrovnané a je vidět i na dětech, že je to o to více baví a motivuje. Většina těchto hráčů a hráček příští rok zůstává v této kategorii a pokud udržíme vzestupnou výkonnostní tendenci, tak nás příští rok zcela jistě skupina B. Tak jen tak dál!

Skupina B

I ve skupině B je sestava poměrně stabilizovaná a změny jsou obvykle minimální. Mám obrovskou radost, že si držíme stále velmi dobrou kvalitu hry a bylo zcela evidentní, že motivace byla na domácím turnaji ještě o malinko větší. Odehráli jsme 4 perfektní utkání. 2 utkání byly celkem jasně v naší režii. Další 2 utkání byly ale obrovské bitvy, kde si hráči nedarovali ani metr trávníku zadarmo a asi zcela zaslouženě obě utkání skončily remízou.

Opět jsme si užili parádní den plný krásného ragby a podle ohlasů u nás byli všichni velmi spokojeni. Já tedy musím poděkovat nejen dětem, za jejich perfektní výkony a nasazení, ale také obrovskému množství lidí, kteří se podíleli na organizaci turnaje – všem moc děkuji, bez vás by to nešlo!

Nyní nás čeká v sobotu 4.6. Celostátní turnaj v Říčanech, kde se pokusíme zabojovat o vysněný pohár. Tak nám držte palce!

Ragby ZDAR!

Honza Šmíd
Trenér U10

Fotky z turnaje (kromě zdejší galerie níže) najdete také zde: U10 – 29.5.2022 – Přelouč – Homola Ladislav – album na Rajčeti (idnes.cz)

Start a Conversation

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *