2. Regionální turnaj – Rakovník

Dne 17. 9.2017 náš tým věkové kategorie hráčů a hráček do 8. let, zavítal do Královského města Rakovník, který leží v členité krajině s mohutným komplexem křivoklátských lesů. Jako trenér starší věkové kategorie jsem mohl zavzpomínat na naše začátky a příjemně si zpestřit nedělní den tím nejpůvabnějším (mini) ragby. S obrovským potěšením a úsměvem ve tváři mohu konstatovat, že našemu týmu se podařilo: vysbírat všechny houby v celém sportovním areálu, prohlédnou si všechny kytičky na hrací ploše, pochytat obrovské množství různých brouků a rozkopnou asi 10 kelímků s pitím. Cesta mikrobusem zase přinesla spoustu zpěvu, imaginární střelbu po kolem projíždějících autech a startujících dopravních letadlech, což mělo za následek kolektivní zjištění, že ty červený auta maj vopravu obratný (myšleno obraný) štít, co se fakt nedá prostřelit! I přes všechna tato lákadla, si náš tým opravdu našel čas i na ragby. V předvedeném výkonu bylo patrné nadšení a to je u těchto dětí to nejvíc. Celý tým prošel turnajem s úsměvem a to je pro nás tou pravou výhrou. „Bizonci“ Strašně jsem si to užil a děkuji Vám za krásnou neděli.

Výsledky nejsou vůbec, ale opravdu vůbec důležitý, ale:
Přelouč – Tatra 4:4
Přelouč – Iurta 7:2
Přelouč – Petrovice 7:2
Přelouč – Praga 4:4
Přelouč – Říčany 6:2

Start a Conversation

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *