V sobotu 18. 4. zajížděla kategorie U16 ke svému druhému utkání do Plzně . Utkání naše společenství vysoko vyhrálo, ale v prvním poločase to nebyl úplně hezký pohled, kdy kluci nehráli vůbec kolektivně, a prosazavali se individuelními průniky. Druhý poločas po domluvě trenérů se už tým prezentoval podstatně jinou hrou a začali hrát jako tým. Týmu Plzně nepomohlo ani posílení, kdy nastoupili hráči Pragy, kteří museli dodržet pravidlo maximálního odehrání tří poločasů. Utvořené společenství Východ se zápas od zápasu více sehrává a logicky jde i jejich výkon nahoru.
U16 Plzeň – Východ 5:84 (5:46)
za Přelouč pokládal Hetych 2×, Jeřábek 3×, Zikan 1,



