V neděli jsme se vydali s dětmi na předposlední letošní turnaj, a to do Říčan. Počasí nám krásně vyšlo, kdy oproti minulému turnaji svítilo celou dobu sluníčko a turnaj jsme si opět parádně užili. Vyrazili jsme opět ve společenství Přelouč a Vrchlabí. Nastoupili jsme ve dvou výkonnostních kategoriích „B“ a „C“.








