Po vydařené jarní části ve 2. lize nám baráž o postup bohužel vůbec nevyšla. I v odvetném utkání jsme prohráli vysokým rozdílem. Nic to ale nemění na tom, že jaro musíme považovat za velice úspěšnou část sezony, kdy do týmu mužů dorostli po několika leté odmlce naši mladí bizoni, kteří si na pevno našli svoje místo v týmu mužů. Přinesli do něj svěží mladou energii a to je skvělá motivace do dalších let. Hlavní sezona pro nás aktuálně skončila a už se s týmem pomalu chystáme na MČR 7s, které se bude hrát o víkendu 13. – 14. 6. na Slavii.
RC Brno Bystrc – RC Přelouč 85:7 (28:7)
Body: Petržilka 5b. (1P), Rozkošný 2b. (1KPP)
Sestava: Dušek, Charvát, Adamec, Novotný, Válek, Suchý, Zatorski, Krejzl, Řičica, Brabec, Chrbolka, Rozkošný, Petržilka, Nožička, Turek Střídali: Krupka, Buršík





