1. kolo
Říčany - Přelouč 46:3 (12:0)
Slavia - Havířov 12:6 (0:3)
Sparta - Dragon 5:25 (5:11)
Praga - Vyškov 53:26 (30:16)
Tatra - Petrovice 31:0 (12:0)

2. kolo
Přelouč - Dragon 6:32 (6:18)
Havířov - Tatra 8:31 (3:12)
Petrovice - Praga 13:17 (3:12)
Říčany - Slavia 7:28 (0:21)
Vyškov - Sparta 

3. kolo
Slavia - Přelouč 48:13 (28:3)
Sparta - Petrovice 27:8 (8:0)
Dragon - Vyškov 31:15 (24:15)
Tatra - Říčany 37:27 (15:20)
Praga - Havířov 75:12 (39:7)

4. kolo
Přelouč - Vyškov 13:19 (10:9)
Havířov - Sparta 27:20 (21:8)
Říčany - Praga 24:14 (21:0)
Slavia - Tatra 17:32 (14:13)
Petrovice - Dragon 12:7 (5:0)

5. kolo
Tatra - Přelouč 91:6 (57:0)
Dragon - Havířov 41:22 (17:3)
Praga - Slavia 21:27 (14:15)
Sparta - Říčany 15:39 (3:12)
Vyškov - Petrovice 6:22 (5:0)

6. kolo
Přelouč - Petrovice 0:43 (0:17)
Havířov - Vyškov 12:7 (0:7)
Slavia - Sparta 36:6 (3:3)
Tatra - Praga 15:8 (8:5)
Říčany - Dragon 35:3 (5:0)

7. kolo
Praga - Přelouč 78:8 (31:3)
Petrovice - Havířov 102:0 (36:0)
Sparta - Tatra 3:38 (3:12)
Vyškov - Říčany 17:46 (17:21)
Dragon - Slavia 18:14 (8:7)

8. kolo
Přelouč - Havířov 12:34 (7:15)
Praga - Sparta 72:23 (33:18)
Tatra - Dragon 34:12 (29:0)
Říčany - Petrovice 46:10 (22:3)
Slavia - Vyškov 64:14 (47:7)

9. kolo
Sparta - Přelouč 57:0 (26:0)
Dragon - Praga 22:23 (10:13)
Vyškov - Tatra 0:68 (0:)
Havířov - Říčany 6:41 (6:10)
Petrovice - Slavia 10:31 (5:5)


EXTRALIGA - tabulka po základní části
 
p. club z v r p skóre b 4p. -7
1. RC Tatra Smíchov 9 9 0 0 377:81 44 8 0
2. RC Slavia Praha 9 7 0 2 277:127 35 6 1
3. RC Říčany 9 7 0 2 308:133 34 6 0
4. RC Praga Praha 9 6 0 3 364:170 30 4 2
5. RC Dragon Brno 9 5 0 4 191:166 26 4 2
6. RK Petrovice Praha 9 4 0 5 220:165 20 3 1
7. RC Sparta Praha 9 3 0 6 206:265 16 3 1
8. RC Havířov 9 3 0 6 127:341 14 1 1
9. RC Vyškov 9 1 0 8 118:360 5 0 1
10. RC Přelouč 9 0 0 9 61:448 1 0 1

semifinále o titul mistra ČR pro rok 2008
Tatra - Praga 18:15 (5:5)
Slávia - Říčany 3:5 (0:0)

finále o titul mistra ČR pro rok 2008
Tatra - Říčany
17:9 (5:9)

EXTRALIGA - konečná tabulka

 
p. club
1. RC Tatra Smíchov
2. RC Říčany
3. RC Slavia Praha
4. RC Praga Praha
5. RC Dragon Brno
6. RK Petrovice Praha
7. RC Sparta Praha
8. RC Havířov
9. RC Vyškov
10. RC Přelouč