Datum Den Zápas, akce Kategorie čas/doprava
27. dubna sobota Soukromá akce - p. Raichman Kabiny  
4. května sobota Turnaj žen ELITE Ženy od 10:00
5. května neděle RK Petrovice - RC Přelouč Muži auta
11.května sobota Soukromá akce - p. Kohout Kabiny celý den
12. května neděle RC Přelouč - RC Bystrc Brno Muži 14:00
19. května neděle ARC Iuridica - RC Přelouč Muži auta
19. května neděle Turnaj U6, U8, U10 - Přelouč U6,U8,U10 celý den
24. května pátek Soukromá akce - p. Trupl Kabiny celý den
25. května sobota Soustředění Tatra před turnajem Hřiště 10:00 - 11:30, 15:00 - 16:30
26. května neděle Turnaj U12 - Přelouč U12 celý den
1. června sobota Hasiči Hřiště, kabiny celý den
2. června neděle Mistrovské utkání muži - soupeř není znám Muži podmíněno skončením na 4. místě v jarní části (8 týmů)
8. června sobota Soukromá akce - APAG Elektronik Kabiny, hřiště 09:00 - 15:00
9. června neděle Mistrovské utkání muži - soupeř není znám Muži podmíněno skončením na 4. místě v jarní části (8týmů)
14. - 15. června čt,pá 4 kabiny + sprchy FK Celostátní žákovský turnaj
15. června sobota Ruzlučka U8 - U14 U8-U14 celý den
22.června sobota Soukromá akce - p. Kopecký Kabiny celý den
28. června pátek Soukromá akce - TS p. Libuna Klubovna od 12:00
29. červen sobota Mistrovství ČR U14 - rugby 7   celý den
13. července sobota Soukromá akce - p. Jeřábková Kabiny celý den
4. srpna neděle Mistrovství ČR rugby 7 - Nové Město na Moravě muži  
11. srpna neděle Mistrovství ČR rugby 7 - Bystrc Brno muži  
18. srpna neděle Mistrovství ČR rugby 7 - Přelouč muži celý den
23. srpna pátek CSG - soukromá akce Kabiny,hřiště celý den
30. srpna pátek Soukromá akce - ročník 69 Kabiny celý den
6. září pátek Soukromá akce - L. Kopáč    
8. září neděle Mistrovské utkání muži - soupeř není znám muži podmíněno skončením na 4. místě v jarní části (8týmů)
14. září sobota Den pro Přeloučáky   představení sportů
15. září neděle Mistrovské utkání muži - soupeř není znám muži podmíněno skončením na 4. místě v jarní části (8týmů)
21.září sobota Soukromá akce - Jan Šmíd kabiny celý den
29. září neděle Mistrovské utkání muži - soupeř není znám muži podmíněno skončením na 4. místě v jarní části (8týmů)
6. října neděle Semifinále muži podmíněno skončením na 4. místě v podzimní části (6týmů)
13. října neděle Semifinále muži podmíněno skončením na 4. místě v podzimní části (6týmů)
27. října meděle Finále, o třetí místo muži podmíněno skončením na 4. místě v podzimní části (6týmů)