6. Regionální turnaj U12 – Tatra Smíchov

Dne 3. 11. 2019 se náš tým hráčů věkové kategorie do 12 let zúčastnil posledního venkovního turnaje podzimní části sezóny 2019/2020. Náš tým postupně nastoupil do třech zápasů, kde dvakrát zvítězil a jednou podlehl. Tato slova však můžete číst po celý rok. Před zimní přestávkou je na čase zhodnotit naše působení jako ucelený dlouhodobější koncept psychického a fyzického rozvoje hráčů U12.
Před začátkem sezóny jsem se rozloučil se základní kostrou týmu, kdy většina hráčů přestoupila do vyšší věkové kategorie. S obavou jsem očekával, jak budou naše výkony vypadat, když náš tým bude z větší části složen z nováčků a hráčů přestupujících z U10. Jenom pro vysvětlení: pojmem „výkony“ myslím aplikování pěti našich principů (čestnost, soudržnost, nadšení, disciplína, respekt) a to nejen při hře, ale i v běžném životě. S potěšením mohu konstatovat, že náš tým udělal obrovský kus práce. Podařilo se nám nastavit přátelskou atmosféru a vzbudit v dětech týmového ducha. Tým jako celek pracoval naprosto skvěle a v každé situaci bylo patrné nadšení a odhodlání posunout své výkony o kousek dál. Mohl jsem vést správnou, zdravou a cílevědomou skupinu dětí, u kterých se objevila zdravá ambice něčeho společně dosáhnout. Jsem skálopevně přesvědčen, že pokud povedeme mládež nenásilnou, přátelskou, ale ambiciózní cestou rozvoje, vybudujeme silné jednotlivce se schopností kolektivní spolupráce. Pokud  našim dětech vysvětlíme morální hodnoty, naučíme sociální návyky, ukážeme zdravou cílevědomost, ponesou si naše odkazy celým životem a budou to dobré bytosti. Je dobré, že pro předávání těchto životních hodnot, je právě sport tím skvělým mezigeneračním nástrojem komunikace.   
Moc děkuji všem hráčům za první polovinu sezóny a v neposlední řadě děkuji rodičům za podporu. Jmenovitě děkuji těmto skvělým hráčům: Pižl Marek, Horký Matyáš, Strnadová Michaela, Frosch Vítek, Kašpar Robin, Vrabcová Anna, Voženílek Ondřej, Turek Roman, Zatorski Filip, Jelínek Jan, Šolta Jan, Hudec Samuel, Veselý Vojtěch, Uhlíř Filip, Kosejk Ondřej, Khorel Jakub, Trepeš Jan, Meller Jakub