Sportovní den pro školky a školy

Ve středu 18.9.2019 jsme s několika trenéry připravili sportovní dopoledne pro školky z Přelouče. Zájem ze školek byl enormní a účast nám vyrazila dech. Na hřišti se sešlo cca 140 dětí ze školek Kladenská a Za Fontánou. Na 5ti stanovištích si děti mohly vyzkoušet různé herní prvky rugby - práci se šišatým balónem, skládky (s využitím skládacích válců a kruhů), různé tréninkové hry pro děti a dokonce si zahráli i rugby. Děti byly naprosto úžasné, měli obrovskou radost z pohybu a bylo vidět, že se velmi dobře baví a to nám bylo tou největší odměnou. 
Odpoledne jsme pak zajeli na hřiště za školou Smetanova (nová škola) kde jsme postupně seznámili děti prvních, druhých a třetích ročníků s naší krásnou hrou. I zde jsme sklidily velký úspěch a moc rádi si podobnou akci zopakujeme. Nyní se chystáme ještě na straou školu - Masarykovo Náměstí, abychom nezůstali nikomu nic dlužni. 
Chtěl bych poděkovat všem učitelkám a vychovatelkám ze zmíněných školek a škol za výbornou spolupráci a budeme se těšit i v příštích letech. A samozřejmě všem trenérům, co se zúčastnili.

Ragby zdar!
Jan Šmíd
trenér kategorie U6/U8