Sedmičkový turnaj v Kralupech podruhé vítězný

V neděli 23. června jsme se zúčastnili dalšího turnaje v rámci Českého poháru do kterého se přihlásilo celkem 12 týmů. Vedle tradičních týmů, které se v této soutěži představuje se vedle nás ještě přihlásila Tatra, Praga a Petrovice. Hrálo se ve čtyřech skupinách po třech týmech, kde vítězové skupin hráli o celkové 1. - 4. místo, týmy na druhých a třetích místech přímo o umístění v turnaji.

K turnaji jsme odcestovali s devíti hráči - Nevrlý, Musil, Čížek Jan, Rozkošný, Kohout Jan, Svoboda, Sýkora, Šmíd a premiérově v mužích Štěpán Krejzl. Ve skupině nás čekali domácí Kralupy a Liberec. V obou utkáních jsme vysoko zvítězili a do čtvrtfinále bez větších problémů postoupili. Za zmínku stojí první položená pětka Štěpána v mužích, gratulujeme.

RC Přelouč - RC Kralupy n/Vltavou 66:0
Body: Nevrlý 26 (4P, 3KPP), Krejzl 14 ( 2P, 2KPP), Musil 12 (2P,1KPP), Svoboda 7 (1P,1KPP), Sýkora 5, Čížek Jan 5
RC Přelouč - RC Liberec 61:5
Kohout Jan 18 (2P,4KPP), Musil 14 (2P,2KPP), Svoboda 12 (2P,1KPP), Sýkora 10 (2P), Čížek Jan 5, Rozkošný 2

Čtvrtfinále jsme sehráli s vítězem skupiny C s RK Petrovice a i v tomto utkání jsme vysoko zvítězili a soupeře v podstatě k ničemu nepustili a suverénně postoupili do finále. Druhé semifinále bylo podstatně dramatičtější, mezi Tatra a Pragou se o postupu do finále Tatry rozhodlo až v prodloužení.

RC Přelouč - RK Petrovice 62:0
Body: Krejzl 14 (2P,2KPP), Svoboda 10 (2P), Musil 7 (1P,1KPP), Čížek Jan 9 (1P,2KPP), Kohout Jan 7 (1P,1KPP), Nevrlý 5, Šmíd 5, Sýkora 5, Nevrlý 5

Finálové utkání jsme sehráli s Tatrou a první poločas nám vyšel parádně a soupeře jsme zcela zaskočili. Obdrželi jsme sice žlutou kartu, ale i v šesti hráčích dokázali skórovat a v poločase vedli 22:0. Druhá půlka byla velmi vyrovnaná a padly pouze dvě pětky, po jedné na každé straně. Podařilo se nám po výborném výkonu porazit Tatru a ovládnout celý turnaj v Kralupech nad Vltavou.

RC Přelouč - RC Tatra Smíchov 27:7
Body: Krejzl 5, Musil 5,  Nevrlý 5, Svoboda 5, Čížek Jan 5, Rozkošný 2