Vstup do nadstavbové části se v Brně povedl na jedničku

V prvním zápase nadstavbové části v boji o nejvyšší soutěž, 1. ligu, vyjížděli Bizoni do Bystrce. Do týmu se vrátil po nějakém čase Petr Musil, Luboš Petržílka a Jan Kohout. Po prvním vyrovnaném poločase, který byl místy velmi tvrdý byl stav 5:14 a vše bylo otevřené. Přelouč měla v prvni půlce přeci jen víc ze hry a v druhé půlce už svoji převahu přetavila i v body a nakonec poměrně vysoko zvítězila. Teď Bizony čeká příprava na mistrovství ČR v rugby 7, kde pošilhávají po medailových postech. První přípravný turnaj v rugby 7 je v rámci Českého poháru čeká příští týden v Sedlčanech.

RC Bystrc Brno - RC Prelouc 5:45  (5:14)
Body: Čížek Jan 15, Čížek Jakub 6, Musil 5 Stýblo 9 Staněk 10.

Sestava: Staněk, Čejka, Dušek (50m. Novák), Šmíd, Pánek, Kouba (40m. Pavelka), Dostál, Trunec (60m. Charvát), Musil, Čížek Jan, Stýblo (75m. Doležel), Nevrlý, Čížek JAkub, Petržílka, Kohout Jan