Finále kategorie U19

V sobotu 1.6. 2019 se hrálo finále U19. Tým Sparty se sešel kompletně v pátek na tréninku poté společně povečeřeli a kluci z Přelouče měli zajištěn nocleh v Praze, aby nemuseli cestovat zpět do Přelouče a ráno zpět do Prahy. V sobotu dopoledne měli hráči na hřišti Sparty lehkou aktivaci, společný oběd a ve 13 hod společně odcestovali autobusem do Říčan na utkání, které začínalo od 15:30 hod.
Z Přeloučských hráčů se zúčastnili Vít Rozkošný, Štěpán Krejzl a Vojta Jech. Všichni nastoupili do finále v základní sestavě. Petr Suchý má zraněné koleno a Lukáš Doležel do jarní části soutěže nenastoupil. Bylo jasné, že toto utkání bude velice těžké, tým Sparty řešil sestavu z důvodu několika zraněných hráčů. Začátek utkání byl v režii Sparty, ale Říčany trestaly několik chyb položením dvou pětek. Sparta odpověděla jedním položením a poločas skončil 12:5 a nebylo nic ztraceno. V druhém poločase musel trenér Skall nuceně střídat Štěpána Krejzla z důvodu střetu hráčů a Štěpán byl na chvíli ,,vypnutej,, zdraví je na prvním místě a proto ze zápasu odstoupil.
V druhém poločase se kupily chyby Sparty a soupeř toho okamžitě využíval. Postupně přidával body až na konečných 55:10. Přesto všem klukům patří poděkování za předvedený výkon a v této sezoně obsadili 2 místo.

Říčany - Sparta 55:10 (12:5)

Následující 3 víkendy nás čekají turnaje 7s, kterých se zúčastní Vít Rozkošný a Štěpán Krejzl