Bizoni po třetí vítězně

Do Budějovic jsme odjeli v oslabené sestavě a museli jsme v poskládání patnáctky hodně experimentovat. Neměli jsme dostatek útočníků a tak se dva rojníci přesunuli do útočných řad, Pavelka na křídlo a Trunec na zadáka. Na mlýnovou spojku jsme právě se zadáka přesunuli Stýbla, a abychom útok posílili, Kuba Čížek se přesunul na druhou tříčtvrtku. Do základní sestavy také poprvé nastoupil Tomáš Charvát a to druhé řady. Na střídačce jsme měli pouze zraněného Duška a matadora Prochockýho. Měli jsme velké štěstí a během zápasu jsme nemuseli střídat, což bylo velké pozitivum zápasu.

Do zápasu jsme vlétli naprosto fanatasticky a celý první poločas jasně dominovali. Nově poskládana sestava šlapala jako víno a celkem čtyřmi pětkami jsme zatížili konto domácích, kdy postupně položili Trunec, Staněk, Pavelka a v poslední minutě kapitán Jan Čížek, který také přidal dvě konverze. V druhém poločase domácí zabrali, ale víc jak dvě pětky jsme jim nedovolili a sami ještě jednu přidali, jmenovitě Staňkem, který položil v utkání podruhé. Z Budějovic si odvážíme plný počet bodů a v průběžné tabulce jsme se bodově osamostatnili před Bystrcí, Havířovem a právě Českými Budějovicemi.

V dalším utkání, na Velikonoční neděli, přivítáme tým Ostravy netradičně už v 13:00.

Česke Budějovice - Přelouč 17:31 (5:24)

Sestava: Staněk, Čejka, Novák, Chárvat, Pánek, Kouba, Šmíd, Dostál, Čížek Jan, Pavelka, Nevrlý, Čížek Jakub, Doležel, Trunec.
Střídačka: Prochoscý, Dušek - bez střídání

Body: Trunec 5, Staněk10, Pavelka 5, Čížek Jan 11.