Turnaj Seven U14 - Olymp

V sobotu 20.10 jsme se zučasnili turnaje o sedmi hráčích na stadionu Olympu Praha. Jelikož hrajeme soutěž společně s Babicema rozhodli jsme se poskládat dvě vyrovnaná mužstva. Jedno družstvo hrálo v dresech Babic a druhé v dresech Přelouče.

Hráči a hráčka v dresech Přelouče se potupně utkali s týmy Olympu, Jablonce a Tatry Smíchov, tato utkání jsme vyhráli a postoupili do finále. K utkaní o celkové první místo jsme se utkali s týmem Kralup. Po vyrovnaném prvním poločase jsme se dostali do těsného vedení, které se nám dařilo velmi dobrou obranou hrou držet skoro do konce. Dvě minuty před koncem jsme bohužel inkasovali pětku, na kterou jsme už nedokázali i přes veškerou snahu reagovat. Naopak jsme po individuálních chybách ješté třikrát inkasovali a obsadili tak druhé místo.

Tým v dresech Babic se postupně utkal s týmy Kralup, Českých Budějovic a Šumava Nýrsko. Ve skupině po dvou výhrách skončil na druhém místě a v utkání o 3. místo změřil síly s týmem Jablonce. Ve velmi bojovném a vyrovnaném utkání jsme zvítězili a obsadili celkově třetí místo.

Během turnaje se ukázalo jak jsme dobře udělali, a postavili dva vyrovnané týmy. Oba týmy prohrály v celém turnaji pouze jednou a odvezly si nakonec stříbrné a bronzové medaile. Tímto bych chtěl poděkovat všem hráčům za bojovný výkon, který předvedli a zároveň bych chtěl poděkovat všem rodičům za podporu našich hráčů.

V Přeloučských dresech nastoupili: Ondřej Hlavnička, Michal Šrogl, Nikola Rosenkranz, Jan Frydrych, Martin Roušar, Anežka Skalová, Alex Mesenský,  Leoš Brůna.

V Babických dresech nastoupili: Jan Zámiš, David Košický, Zdeněk Halík, Filip Smetana, Jan Vrkoč, Marek Vokáč, Kristián Lacina, Filip Šimon

Trenérský tým: Jan Frydrych, Jan Vrkoč, Robert Kašpar.

Výsledky:
Olymp - Přelouč 5:24,  Jablonec - Přelouč 19:26, Tatra - Přelouč 19:31
finále: Kralupy - Přelouč  32:12

Kralupy - Babice  24:12, České Budějovice - Babice 0:48, Šumava Nýrsko - Babice 0:48
o 3. místo: Jablonec - Babice 26:31