Vítězství s Petrovicemi

RC Přelouč - RK Petrovice 55:25 (38:15)
sestava: Staněk, Dušek, Čejka, Šolar, Pánek, Kouba, Pavelka, Nevrlý, Kohout Jan, Sýkora, Čížek Jan, Roddy, Čížek Jakub, Stýblo. Střídali Čejka - Klepal, Dušek - Novák, Kouba - Kohout Martin, Kohout Jan - Doležel, do hry nezasáhl Prochocký
body: Čížek Jan 30 (4P, 5KPP), Roddy 10, Sýkora 5, Musil 5, Kohout Jan 5

V pátém utkání podzimní části přeloučští Bizoni přivítali hráče z Petrovic a diváci viděli opět bodové hody. Tentokrát se o pětky přičinily oba týmy a diváci viděli celkem 14 položení, 9 na straně bizonů, 5 na straně hostů. Přelouč dominovala v útočné hře, naopak Petrovice v rojové.

Prvních dvacet minut utkání bylo jak z říše snů a hostující Petrovice doplněné  o hráče z Říčan jsme k ničemu nepustili a nasázeli jim 30 bodů. Poté zkušení borci od Botiče začali hrát převážně rojem a hra se zcela vyrovnala a hosté začali snižovat skóre. V druhé půlce začali lépe Petrovice a pětkou snížili už na 38:20. Po inkasované pětce v 50. minutě jsme převzali iniciativu zpět do svých rukou a  třemi pětkami opět odskočili a zápas pohodlně dohráli.

Příští týden stojí před námi velká výzva v podobě RA Olymp, který je složen převážně z Jihoafrických hráčů, reprezentantů ČR a jedná se profesionální tým.